Новини

23.05.2024

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України провело перший у цьому році конкурс на міжобласні маршрути

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України провело перший у цьому році конкурс на міжобласні маршрути. Про це у своєму Facebook повідомив замміністра Сергій Деркач.

На черзі – як мінімум 2 конкурси на ще загалом 53 маршрути. Це ті маршрути, про актуальність яких нам відомо зі звернень громадян, органів влади та перевізників.

В міністерстві повідомили, що якщо перевізник, громада чи орган місцевого самоврядування мають потребу відкривати маршрути, варто надіслати офіційні звернення на пошту miu@mtu.gov.ua.

Водночас в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури повідомили, що процедура проведення конкурсів вимагає змін.

«Це неефективна та бюрократична система, яку роками ніхто не змінював, де присутні багато зловживань з боку перевізників, надання недостовірної інформації, яку неможливо перевірити автоматично. Тому працюємо над цифровізацією процесу подання документів на конкурс, автоматичною верифікацією інформації про перевізника та його транспортні засоби. Ключова мета – прозора та зрозуміла процедура для бізнесу та сталість транспортного сполучення для громадян», – додав замміністра.

Деталі першого у 2024 році конкурсу – за посиланням https://mtu.gov.ua/news/35654.html

Теги