![](https://mapa.net.ua/system/articles/covers/000/000/010/large/412806884_238593322589764_7714940539591917996_n.jpg?1703677061)
17.12.2023
ГС МАПА легалізує ринок автобусних перевезень
У квітні цього року було офіційно зареєстровано громадську спілку “МАПА” з командою у 3 людини (Альона Векліч це дуже добре пам'ятає). Нас було мало, але ми мали на меті одну глобальну ціль: легалізувати автобусний ринок пасажирських перевезень та зробити його безпечним на всіх рівнях.
Після відверто непростих 8 місяців роботи, #МАПА зробила неможливе: запустили сайт для перевірки автобусних перевізників https://mapa.net.ua/, де вже на сьогодні зареєстровано понад 10 тис. українців.
ГС також провела десятки (може сотні, хто зараз підрахує) зустрічей із нашими партнерами та однодумцями — Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Укртрансбезпека, Міністерство соціальної політики України, Міністерство цифрової трансформації України, місцеві та облради всіх областей. І так, половина цих зустрічей була з майбутніми членами ГС.
І найголовніше, що МАПА має підтримку у вигляді наших членів-партнерів: Волинський, Київський, Одеський, Полтавський, Житомирський, Івано-Франківський, Вінницький, Рівненський, Дніпровський опаси.
На фото встановлюють табличку на Центральному автовокзалі Вінниці, де за допомогою QR-коду пасажири можуть дізнатись про сайт і його переваги. І ми вважаємо, що це круто, а такі таблички скоро з'являться на усіх вокзалах-партнерах ГС.
До чого це ми? Друзі, дякуємо за довіру та віру у майбутнє України. Разом ми непереможні